کارگاه خورشید
   
 
  صفحه اول

درباره ما

 

کارگاه خورشید  بر مبنای تجربیات ساخت تجهیزات و ماشین آلاتی كه برای شركت های داخلی و خارجی به صورت قرارداد طراحی و ساخت contract manufacturing کسب کرده بود، از سال 1384 بر روی طراحی و ساخت ماشین آلات CNC متمركز گردید.

این كارگاه پس از ساخت چند مدل دستگاه های سی ان سی کوچک و کسب تجربه در این زمینه اقدام به طراحی دستگاه های 4 محوره بزرگ (سری UR) نمود که طراحی و ساخت آن دارای تأییدیه سازمان طرح کمک به نمونه سازی ماشین آلات و تجهیزات صنعتی از سوی وزارت صنایع میباشد.

 

دستگاه های ساخت این کارگاه بر مبنای خواسته و نیاز مشتری طراحی و ساخته میشوند. طرح های این كارگاه صد در صد داخلی بوده و کلیه قطعات به كار رفته در این دستگاه ها از منابع داخلی تهیه شده اند.

 

به موازات ساخت دستگاه ها، طراحی و ساخت سیستم های کنترل نیز به فعالیت های آن افزوده شد.

 

خریداران دستگاه های این کارگاه، ضمن بهره مندی از آموزش های جامع سخت افزاری و نرم افزاری و نیز رفع اشکالات اجرائی خود، از خدمات اجرائی مانند طراحی محصول، تهیه طرح های مختلف، تهیه جی کد و تکنولوژی ماشین کاری نیز استفاده کرده و میکنند.

اینک در گامی دیگر و در پی نیاز فعالان این صنعت، خدمات اجرایی سی ان سی در اختیار عموم جامعه سازندگان، مبتکران و خلاقان و صاحبان حرفه قرار میگیرد.